wynajem podnośników

Wynajem podnośników moją pracą

Pracuję w ciekawej firmie. Uważam, że jest ona ciekawa, bo tutaj mam szansę rozwoju i przede wszystkim mam zatrudnienie w tym, co mnie naprawdę interesuje. Chodzi o różnego typu maszyny. Bardzo się nimi fascynuję. Przedsiębiorstwo, w którym jestem zatrudniony oferuje ich wynajem oraz w mniejszym stopniu sprzedaż.

Znam się na podnośnikach i je wynajmuję

wynajem podnośnikówGłównie są to urządzenia, dzięki którym można wykonywać prace na wysokościach. Zapewniamy wynajem zwyżek dostosowany do potrzeb różnych czynności. Nie ma może tych maszyn aż tyle, ile szef by chciał, ale firma się rozwija. Początkowo wiem, że działał w Krakowie. Tam nie do końca mu wyszło, bo konkurencja była naprawdę silna. Co prawda firma tam również dalej prosperuje, ale dość skromnie. Szef przeniósł się do Kielc i teraz głównie tutaj prowadzi swoje działania. To właśnie tutaj ja znalazłem swoje wymarzone zajęcie. Oczywiście, nie twierdzę, że jest idealnie, ale ja się tutaj bardzo dobrze czuję. Dobieram dla klientów najlepszy wynajem podnośników Kielce na dany moment. Prezentuję im maszyny i opowiadam o ich specyfikacji. Przepadam za tym zajęciem. Dodatkowo niedługo, poza tym, że tak opowiadam o tym, jaki wynajem podnośników firma oferuje, będę też prowadził szkolenia na zwyżki i podnośniki. Sam oczywiście posiadam niezbędne do obsługiwania tych pojazdów uprawnienia. Wynajem zwyżek to nie był przypadkowy kierunek, gdzie złożyłem swoje curriculum vitae. Wiedziałem, że najpierw muszę sam pokazać, że jestem odpowiednim człowiekiem na poszukiwane stanowisko i postarałem się tak zrobić.

Przyjęto mnie, bo rzeczywiście wtedy nie było lepszych kandydatów, którzy wiedzieliby, na czym polega mniej więcej wynajem podnośników (bez szczegółów specyficznych dla konkretnej firmy, oczywiście). Teraz tym bardziej czuję chęć do dalszych starań, bo widzę, że szefostwo je docenia.