wyposażenie cukierni

Wyposażenie cukierni może narobić apetytu

Byłam nie dawno w niesamowitym miejscu ze swoją mamą i córką. Byliśmy w Bydgoszczy w cudownej cukierni. Nie tylko jedzenie było wyśmienite, bo piłyśmy wspaniałą kawkę, cudowne jadłyśmy ciasto a muzyka jaka płynęła z głośników pozwalała rozkoszować się chwilą.

Wyposażenie cukierni zrobiło ogromne wrażenie

wyposażenie cukierniMuszę przyznać, się że wyposażenie sklepu było również niesamowicie wysmakowane, dlatego, że od razu było widać, że projektowała je jakaś osoba z niesamowitymi artystycznymi kompetencjami. Regały półkowe przygotowane zostały pewnie z jakiegoś orientalnego drzewa, dlatego prezentowały się naprawdę wyśmienicie. Aż zapragnęłam mieć takie regały półkowe w swoim sklepie pod Bydgoszczą. W ogóle całe najlepsze wyposażenie cukierni Bydgoszcz robiło ogromne wrażenie, estetyka była niesamowicie zgrana z całym wystrojem i asortymentem. Do tego lady chłodnicze jakie pojawiały się pojawiały się w tej cukierni były z jednej z wiodących firm, dlatego od razu czuło się w tym miejscu zapach prestiżu. Meble sklepowe z drewna i szkła oraz chromowego czyniły atmosferę w której rustykalizm spotykał się z industrialnym klimatem. Tak to trzeba przyznać, że zrobiło na mnie to wszystko piorunujące wrażenie. Jak płaciłam rachunek to spytałam się kasjerki, czy wie, że te lady chłodnicze są z tego producenta, a ona powiedziała, że doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego, że szef je we wszystko wtajemnicza. Cudowne przygotowanie personelu to kolejna cudowna sprawa, niesamowity atut tej cukierni w Bydgoszczy. Kto by się spodziewał, że wyposażenie sklepu zrobi na mnie tak wielkie wrażenie. Moja mama, też stwierdziła, że meble sklepowe są tutaj przygotowane z dużym smakiem.

Świetnie się naprawdę czułam w tym miejscu i na pewno będę zapraszała wielu swoich przyjaciół do tej cudownej cukierni. I was też zapraszam.