Wytrzymała naklejka reklamowa na samochód

Jako dość znana drużyna sportowa, zajmująca się wyścigami offroadowymi, mieliśmy kilku sponsorów których reklamy umieszczaliśmy na samochodach. Nie były one jednak zbyt trwałe, gdyż naklejki i reklamy od firm sponsorujących nie nadawały się do wykorzystania na pojazdach narażonych na ekstremalne warunki podczas jazdy terenowej.

Naklejki reklamowe na samochód terenowy

reklamy na samochód ŁódzkieJako że samochody były w trakcie jazdy wystawione na działanie nie tylko wody, ale również i pyłu, często okazywało się iż naklejki odczepiały się od karoserii w trakcie jazdy, lub w inny sposób uszkadzały. Nie wyglądały więc zbyt zachęcająco po kilku przejazdach, dlatego w końcu zdecydowaliśmy się zamienić je na lepsze i wytrzymalsze odmiany. Jeden z naszych zaprzyjaźnionych warsztatów samochodowych wykonywał również reklamy na samochód Łódzkie. Po zakończeniu sezonu postanowiliśmy więc wybrać się do owego warsztatu w celu oklejenia wszystkich posiadanych przez nas pojazdów. Jako że reklam na samochodach miało być dość dużo, zdecydowaliśmy się zastosować folię do oklejania samochodów zamiast pojedynczych naklejek, i zawrzeć na niej loga wszystkich firm sponsorujących drużynę. Było to łatwiejsze i tańsze niż wykonywanie pojedynczych sztuk naklejek, gdyż folie do reklam były nie tylko o wiele wytrzymalsze, zużywając się znacznie wolniej i będąc mniej podatne na uszkodzenia podczas jazdy, ale również pozwalało na stworzenie unikalnego projektu, nie tylko reklamującego sponsorów, ale również atrakcyjnego wizualnie.

O dopasowanie reklam nie musieliśmy się martwić, gdyż folie wykonywane były każdorazowo na wymiar każdego samochodu. Pozostawało nam jedynie stworzyć owy projekt i przedłożyć go kolegom z warsztatu do wykonania, lub zdać się na ich inwencję twórczą i zlecić im również projektowanie.