Wytrzymałe etui na komórkę

 

Telefony, smartfony i iphone’y towarzyszą nam każdego dnia przy każdej okazji. Przez co są narażone na częste uszkodzenia i zarysowania. Można tego uniknąć, ale trzeba założyć na nasze urządzenie ochronne etui, które ochroni go przed kosztownymi naprawami.

Idealny pokrowiec na iphone’a

etui iphone 11 proKażdy telefon jest inny i nie chodzi tu o jego zawartość i funkcje jakie posiada, ale o wygląd. Mniejszy, większy monitor, kształt i ilość przycisków czy miejsce złącza USB. Jeżeli decydujemy się na osłonę naszego iphone’a, to musimy znaleźć na niego idealny pokrowiec, który będzie posiadał otwory w odpowiednich miejscach. Oryginalne etui iphone 11 pro pasuje na dedykowany model i stanowi dla niego pancerną ochronę. Jest wykonany z termopoliuretanu oraz poliwęglanu, dzięki czemu jest bardzo trwały i wytrzymały na wszelkie wstrząsy i uderzenia. Może jeszcze posiadać zintegrowaną osłonkę na wyświetlacz, przez co kompleksowo chroni telefon z każdej strony. Z przodu etui ma lekko wystające brzegi, które doskonale chronią urządzenie przed kontaktem z płaską powierzchnią. Dwuwarstwowy tylny panel, świetnie chroni i amortyzuje telefon. Użytkowanie tego etui zapewnia pełny dostęp do wszystkich interfejsów modelu 11 pro. Jest ono lekkie i dobrze leży w dłoni oraz jedynie minimalnie zwiększa ciężar i wymiar sprzętu. Dostępne są pokrowce w wielu wariantach kolorystycznych, motywach lub klasyczne przeźroczyste. Z pewnością udając się do sklepu z etui na telefony, znajdziemy idealny pokrowiec na naszego iphone.

Ceny pokrowców są mocno zróżnicowane i zależą przede wszystkim od modelu, producenta i materiału z jakiego są wykonane. Na iphone’a dostępne etui są najdroższe, ale wynika to z faktu, że większość z nich jest oryginalnych. Najtańsze są zwykłe, silikonowe.