Zakład kosmetyczny – oferta depilacji laserowej

Jesteśmy nowo powstałym zakładem kosmetycznym w centrum naszego miasta. Czym wyróżnia się nasza oferta, względem innych zakładów, które już funkcjonują na rynku w centrum miasta Łódź?

Depilacja laserowa i zbędne owłosienie

depilacja laserowaPrzede wszystkim nasza kadra składa się z samych profesjonalistów – wykształconych w tym kierunków kosmetyczek oraz kosmetologów, współpracujemy także na bieżąco z lekarzem dermatologiem. Używamy najnowszego sprzętu oraz najlepszych dostępnych na światowym rynku kosmetyków (niektóre sprowadzamy także z zagranicy, na przykład kosmetyki azjatyckie). Ważnym punktem naszych usług jest między innymi laserowe usuwanie tatuażu. Zabieg ten jest stosunkowo nowym rodzajem na usunięcie niechcianego tatuażu, który jest dostępny wciąż w jedynie wybranych oraz odpowiednio przygotowanych do tego zabiegu salonach. Oprócz tego oferujemy szereg typowych dla branży zabiegów, między innymi popularna mezoterapia, kwasy, peelingi, maseczki na twarz oraz całe ciało, masaże relaksujące oraz medyczne. Wielkim plusem naszych usług jest tak zwana karta bonusów, która uprawnia swojego posiadacza do gratisowych zabiegów oraz kosmetyków, między innymi jeśli chodzi o zabieg jakim jest mikrodermabrazja (6 zabiegów wykonanych w naszym salonie, 7 zabieg darmowy dla klienta). Profesjonalna i nowatorska w sposobie wykonywania skuteczna depilacja laserowa w Łodzi oferowana w naszym zakładzie, pozwala skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia w wybranych miejscach. Oprócz tego częste promocje oraz rabaty dla stałych klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i skorzystania z naszej oferty.

Gwarantujemy wybór indywidualnej oferty dla każdej klientki/klienta oraz darmowe konsultacje w zakresie pielęgnacji skóry oraz doboru odpowiednich kosmetyków. Wszystko w miłej atmosferze, przyjaznej dla każdego.