noże krążkowe

Zamawiam noże krążkowe do maszyny

Kiedy awansowałem na brygadzistę, bardzo się ucieszyłem. Pracuje w tym zakładzie produkującym opakowania kartonowe, od piętnastu lat, w końcu poczułem się doceniony. Od tej pory miałem czuwać nad pracownikami linii technologicznej mojej zmiany. Już pierwszego dnia mojego awansu zostałem postawiony przed nie łatwym zadaniem.

Noże krążkowe do kupienia

noże krążkoweNie było kierownika zmiany, dlatego mnie powierzono zamówienie nowych noży do maszyny wycinającej linie siatki opakowania z kartonu. Co prawda zostałem dokładnie poinformowany jakie dokładnie doskonale wykonane noże krążkowe mam zamówić i ile jednak nie było to takie proste. Wchodząc na stronę producenta, do wyboru miałem sporo noży, różniących się między sobą pod względem średnicy, a także zakończenia ostrzy. Ponadto różna jest średnica otworu noży, a także grubość tarczy czy chociaż by zastosowanego metalu i warstwy pokrywającej. Rodzajów noży było kilkadziesiąt, co przysparzało nie lada problemu przy wyborze. Musiałem zatem kierować się modelem maszyny. Niestety nie było tak łatwo znaleźć nazwę na tak wielkim urządzeniu przemysłowym. Miałem dużo szczęścia gdyż z pomocą ruszył mi pracownik, który kiedyś zamawiał do niej hamulec elektromagnetyczny i podpowiedział mi, gdzie powinienem szukać. Gdyby nie jego pomoc nie wiem czy wywiązałbym się z zadania. Dzięki modelowi maszyny, mogłem dobrać do niej odpowiednie ostrza, a następnie skontaktowałem się z producentem, dowiadując się, że takie rzeczy wykonywane są na zamówienie pok klienta i będę musiał poczekać od kilku dni do dwóch tygodni. Nie byłem z tego względu zachwycony, gdyż nie wiedziałem czy to nie jest sprawa nie cierpiąca zwłoki.

Obdzwoniłem jednak innych producentów i uzyskałem tą samą odpowiedzieć, że należy poczekać kilka dni, zatem kierowałem się najkorzystniejszą ceną. Na szczęście gdy noże dotarły wszystko się zgadzało, a przełożeni byli ze mnie zadowoleni.