Zamówienie krówek reklamowych

Moja koleżanka otworzyła niedawno sklep z odzieżą. Jest to naprawdę bardzo ładny sklep. Jest w nim naprawdę wiele moim zdaniem ładnych rzeczy. Sama z chęcią kupiłabym chyba te wszystkie rzeczy, które ona ma na sprzedaż. Koleżanka jednak skarży się na brak klientów.

Zakup krówek reklamowych

cennik na krówki reklamoweTo znaczy ma kilka nawet stałych klientów jednak nie jest to taka liczba, która pozwoliłaby się jej utrzymać na rynku. Postanowiła więc zainwestować trochę pieniędzy w reklamę. Bo w końcu wiele osób może po prostu nie wiedziało o tym, że został otwarty taki właśnie sklep. Koleżanka wykupiła więc reklamę w lokalnej prasie a także w radio. Chciała też mieć przez jakoś czas ulotkarza, który by roznosił ulotki zapraszające do sklepu i uprawniające do małego rabatu. Ten ulotkarz miałby także rozdawać przy okazji krówki reklamowe. Bo takie krówki są ostatnio naprawdę bardzo popularne i podobno są najlepszym pomysłem na reklamę. Koleżanka zastanawiała się tylko jaki może być cennik na krówki reklamowe czy będzie ją po protu jeszcze na to stać. Znalazła jednak w internecie naprawdę bardzo doba ofertę. Tam krówki nie kosztowały wcale dużo. Dlatego też zamówiła kilka kartonów tych krówek reklamowych. Będzie je rozdawał ulotkarz a także będą zawsze wyłożone blisko lady. Także będą zawsze dostępne dla przychodzących klientów. I będzie zawsze jakaś forma reklamy, która jednak nie kosztuje dużo i jest do tego naprawdę smaczna.

Po jakimś czasie od tego momentu gdy ukazały się reklamy sklepu a także po tym gdy ulotkarz rozdawał te krówki reklamowe zwiększyła się i to znacznie liczba klientów w sklepie. Przede wszystkim zaczęli pojawiać się nowi klienci, którzy robili zakupy u koleżanki. Teraz ma naprawdę spory ruch i nie może narzekać na brak klientów.