drukowanie 3d

Zamówiłam profesjonalne drukowanie 3d

Nazywam się Joanna i mieszkam w centrum Bydgoszczy. Niedawno powstał u nas nowy punkt usługowo handlowy i mieści się tam bardzo dużo firm. Od znajomej dowiedziałam się, że jest tam firma, która robi wydruki 3d co mnie szalenie zainteresowało i postanowiłam tam pójść.

Profesjonalne drukowanie 3d dla zwykłego człowieka

drukowanie 3dChciała zobaczyć jak wygląda taka drukarka, która robi druk 3d oraz jak powstają projekty. Kiedy poszłam do tego centrum to od razu zauważyłam tę firmę. Miała druk 3d swojego logo nad szyldem. Wyglądało to naprawdę świetnie, aż nie mogłam uwierzyć, że drukowanie 3d tak właśnie wygląda. Weszłam do środka, było tam sporo ludzi, którzy oglądali wydruki 3d, który stały na półkach i promowały działalność firmy. Rany, te drukarki robią każdy możliwy wzór 3d jaki tylko człowiek sobie wymyśli. Wiem, że wydruki 3d mają także zastosowanie w medycynie czy przemyśle, ale także zwykły człowiek jak ja może zlecić tej firmie profesjonalne drukowanie 3d na własne potrzeby. Niebawem mój chłopak ma urodziny i szalenie kocha motory, więc od razu zapytam czy mogłabym zlecić druk 3d na motor dla niego w miniaturowej wersji. Właściciel firmy z uśmiechem potwierdził, że robią wszystkie wydruki 3d i jak najbardziej przyjmą moje zlecenie. Następnego dnia dostarczyłam do firmy wzór motoru, który mnie interesował i złożyłam zamówienie na druk 3d. Mój chłopak będzie na pewno bardzo zaskoczony, ale wiem, że prezent mu się spodoba. Ma jakieś miniaturki, ale to zwykłe plastikowe zabawki ze sklepu. Mój druk 3d będzie wykonany z bardzo dobrego tworzywa.

Dobrze, że pojawiła się u nas ta firma. Nie było wcześniej możliwości na drukowanie 3d na naszym osiedlu a teraz przynajmniej można skorzystać i zrobić komuś lub nawet sobie naprawdę świetny prezent. Kiedy wróciłam do domu o wszystkim opowiedziałam mamie.