architekt

Zaprojektowana firma z architektem

Mój mąż pracuje już bardzo długo w jednej i tej samej firmie. Firma ta jednak jakieś dwa lata temu zmieniła swoją siedzibę. Firma nadal mieści się w Gdańsku tylko teraz w bardziej prestiżowym miejscu.

Architekt zaprojektuje wszystko

architektJest teraz po prostu dużo lepszy dojazd do firmy. Jest też większy parking dla klientów a takie rzeczy są naprawdę bardzo ważne dla osób, które prowadzą interesy. siedziba firmy także wygląda zupełnie inaczej niż ta stara. Teraz siedziba jest naprawdę bardzo ładna. Zresztą wnętrza projektował architekt wnętrz, który w tym celu przyjechał ze stolicy. Ten architekt zaprojektował dosłownie wszystko. I trzeba przyznać, że wnętrza teraz wyglądają naprawdę pięknie. Myślę, że takie projektowanie wnętrz dla firm jest w jakiś sposób łatwiejsze. Nie musi mieć po prostu jakiegoś osobistego wydźwięku. Są po prostu pewne zasady jak powinna wyglądać taka aranżacja wnętrz i trzeba się tego trzymać. Remont trwał naprawdę długo. Zresztą całe przenoszenie siedziby firmy trwało jakiś czas. Przez pierwszy okres po otwarciu nie pojawiali się stali klienci. Jednak z biegiem czasu było coraz więcej nowych klientów i zaczęli wracać stali klienci ze starej siedziby. Starzy klienci spróbowali bowiem skorzystać z usług firm, które znajdowały się bliżej. Jednak ze względu na to, że nie byli zadowoleni wrócili do firmy chociaż znajdowała się teraz dla nich znacznie dalej. Tak naprawdę firmie ta przeprowadzka wyszła na dobre. Bo oprócz starych klientów znalazło się wielu nowych. Wszyscy zachwycają się cały czas zaprojektowanymi wnętrzami, które także na pracownikach zrobiły duże wrażenie.

Pewnie to wnętrze musiało dużo kosztować szefa mojego męża jednak jak widać się opłacało. Jednak wizerunek firmy jest bardzo ważny. Mąż nawet dostał podwyżkę w związku z większą ilością klientów.

Więcej na stronie ip-design.pl