Zastosowanie naturalnej henny do włosów

 

Nigdy nie podobał mi się kolor moich włosów, bo był nijaki. Często stosowałam farbę, żeby zmienić kolor włosów, ale szybko zauważyłam, że zaczęły się one niszczyć. Włosy były suche, rozdwajały się a kolor nie prezentował się po jakimś czasie tak atrakcyjnie jak na początku. Przestałam więc farbować włosy. 

Piękne włosy po naturalnej hennie

naturalna henna khadi do włosówNieco poprawiłam sobie kondycję włosów różnymi maskami, ale kolor nadal był nijaki. Nie chciałam wracać do tradycyjnej farby do włosów, bo za bardzo mi szkodziła. Szampony koloryzujące mi nie odpowiadały i nie miałam pojęcia co zrobić. W pracy pożaliłam się koleżance, która od razu postanowiła mi pomóc. Powiedziała mi, że na rynku dostępna była naturalna henna khadi do włosów, która była w pełni bezpieczna i nie niszczyła włosów. Zainteresowałam się tym produktem, bo wcześniej sądziłam, że henna była tylko do brwi czy rzęs, ale nie do włosów. Koleżanka sama stosowała taką naturalną hennę i była zachwycona. No tak, Małgosia zawsze miała piękne i lśniące włosy a kolor mnie zachwycał. Wybrałam się do drogerii i kupiłam sobie hennę w kolorze najbardziej zbliżonym do mojego naturalnego. Zastosowanie henny do włosów było bardzo proste i wygodne. Kiedy już wysuszyłam włosy i zobaczyłam ich kolor, to byłam zachwycona. Jeszcze nigdy żadna farba do włosów nie spowodowała, ażebym miała tak piękne włosy. Na dodatek były miękkie i przyjemne w dotyku. Podziękowałam Małgosi, że poleciła mi tę naturalną hennę i tylko ją zaczęłam stosować.

W końcu miałam włosy w pięknym kolorze, które nie były zniszczone. Mogłam stosować różne kolory i dzięki temu za każdym razem wyglądałam wyjątkowo. Nigdy już nie wróciłam do tradycyjnej farby, która zdecydowanie mi nie odpowiadała. Mogłam być spokojna o swoje włosy.