Zdjęcia ślubne w Poznaniu czy innym mieście?

Za kilka miesięcy biorę ślub i zastanawiam się nad tym, gdzie wykonać zdjęcia ślubne. Chodzi mi najbardziej o sesję, bo ceremonia odbędzie się w Poznaniu, więc raczej nic się już nie zmieni i fotografie reportażowe będą w Poznaniu.

Zdjęcia ślubne – wybór miejsca

zdjęcia ślubne w PoznaniuDuże znaczenie ma jednak dla mnie także sesja plenerowa. Chcę, aby uwieczniła nasze świeże emocje po ślubie. Musi być więc robiona jak najszybciej po ślubie, no i chcę ją zrobić w jakimś znaczącym dla nas miejscu. Wcześniej mieszkaliśmy w innym mieście, więc zastanawiam się czy zrobić zdjęcia ślubne w Poznaniu czy jednak gdzie indziej. Mam jeszcze trochę czasu na te ustalenia z fotografką. To się jeszcze okaże, co z tego wyniknie. Mam nadzieję, że coś wpadnie mi do głowy. Fotografka zachęcała mnie do inwencji twórczej. Mówiła, że najlepiej wychodzą sesje, które odbywają się w miejscu istotnym dla pary młodej. Nie jest to bowiem wówczas randomowa lokalizacja. W przyszłości, oglądając zdjęcia, będzie można wrócić nie tylko do chwil związanych z czasem ślubu, ale także do wcześniejszych wspomnień. Jeśli na przykład będzie to miejsce, w którym państwo młodzi się poznali, to oczywiście będą wracać do tych istotnych momentów w myślach, ilekroć będą oglądać wspólnie zdjęcia. Tak się zastanawiam nad tym, co mi powiedziała. Ja na pewno nie będę robiła tych zdjęć w miejscu poznania, bo spotkaliśmy się po raz pierwszy w klubie. Nie jest to zbyt sprzyjające miejsce. Sądzę jednak, że można by zrobić fotografie w jakiejś innej lokalizacji.

Może udałoby się dogadać z właścicielami kawiarni, w której wypiliśmy pierwszą kawę. Może pójdziemy na spacer fotograficzny w jedno z naszych ulubionych miejsc. Sama nie wiem, co tu wymyślić. Mój przyszły mąż mówi, że mam się zastanowić, bo to ja jestem kreatywna w tym związku.