zespół na wesele

Zespół na wesele i spełnienie marzeń

Od małego mówiłam wszystkim, że jak kiedyś będę mieć wesele, to pod gołym niebem, w plenerze, a nie w żadnych nudnych salach. Dlatego długo nie trwało aż te marzenia się ziściły.

Zespół na wesele – tylko sprawdzony

zespół na weseleWszystko było już gotowe, porozstawialiśmy stoły i bujane ławki w naszym dużym ogrodzie. W domu najlepiej, zwłaszcza, że mamy tam spore pole do zabawy. Wynajęliśmy też tani zespół na wesele Opole który był sprawdzony, bo grali też u mojej przyjaciółki. Byłam tam wtedy i jak mieli przerwę w graniu to wzięłam do nich numer kontaktowy, bo byłam pewna, że to akurat ich chcę. Ten zespół muzyczny zachwalało całe Opole bo byli bezbłędni dosłownie. Jak oni dali czadu. to aż wszystkich wbijało w ziemię. Udało mi się ich zamówić, bo akurat pożegnali Wrocław dwa dni temu, więc byli dostępni w naszym mieście. Zdążyli sobie tylko trochę odpocząć, a tu już kolejna zabawa. Ciężkie jest życie takiego muzyka chyba, no ale jeśli lubią się bawić, to chyba są zadowoleni, co nie? Trochę się obawiałam, że coś może nie wypalić, bo chyba każda panna młoda chodzi zawsze zestresowana przed ślubem. Byłam bardzo przesądna i nie pokazałam nawet narzeczonemu sukienki. Bałam się, że może to przynieść pecha, chociaż wiadomo, że to zabobony, no ale…Jestem już w takim wieku, że nie mogę sobie pozwolić na żadne wpadki i muszę się spieszyć, bo wiek goni, a młodsza to już nie będę niestety. No dajcie spokój, miałam już prawie 30 lat, wszystkie moje koleżanki już dawno powiedziały sakramentalne tak, a ja stałam jak ten pień i zwlekałam ze wszystkim. Teraz też dopiero mama mnie przygoniła do porządku, bo nie zauważyłabym, jak te lata lecą.

Dobrze, że jeszcze nie wyglądam tak staro, to chociaż ładne zdjęcia z wesela będą mam nadzieję. Fotograf też już zamówiony, i czeka na nasze dyspozycje, co do sesji.