Strony WWW

Zlecenie na strony www

Nazywam się Ola i od kilku lat mieszkam w Częstochowie i bardzo się cieszę, że zdecydowałam się tutaj przeprowadzić. Mam świetne mieszkanie w centrum Częstochowy oraz bardzo dobrą pracę, w której się realizuję. Pracuję w firmie, która robi projektowanie stron w internecie i jestem grafikiem.

Strony WWW dla klientów

Strony WWWOsobiście robię projektowanie stron dla klientów. Każdy mój projekt jest najpierw akceptowany przez przełożonego i dopiero potem wysyłany do klienta celem zapoznania się oraz naniesienia ewentualnych zmian. Dla jednego klienta robię strony www w kilku projektach, ponieważ mimo iż klient ma określony wzór, to lubię dodatkowo dać mu wybór. Dlatego pewnie jestem najlepszą pracownicą i dostaję najwięcej zleceń. Ostatnio wpadło ogromne zlecenie, żeby stworzyć strony internetowych dla międzynarodowej firmy. Szef jeszcze nie wytypował osoby, która ma robić strony internetowe i się zastanawiałam kto dostanie to zlecenie. Moje projektowanie stron jest doskonałe i wiem, że poradzę sobie bez problemu z takim projektem. Poza tym strony internetowe mają być w trzech językach takich jak Polski, Angielski i Niemiecki. Doskonale posługuję się wszystkimi i wiem, że się najlepiej nadaję. Szef zrobił zebranie około godziny czternastej, żeby wytypować kto dostanie zlecenie. Zrobienie stron www przypadło właśnie mi. Byłam szalenie zadowolona i nie ukrywam, że po cichu się tego spodziewałam. Za projektowanie stron zabrałam się od razu.

Do godziny siedemnastej miałam już gotowe dwie strony internetowe w języku polskim. Jeżeli będę pracowała w takim tempie, to ze zleceniem uporam się bardzo szybko. Wiem, że szykuje się za te strony internetowe niezła premia, więc przykładam się do tego zlecenia jak nigdy. Kto wiem, może dostanę jakiś awans jak się sprawdzę.

Więcej o tworzeniu stron WWW można znaleźć na: litenet.pl