Zmysłowe modele biustonoszy

Nie dla każdej kobiety bielizna jest istotną częścią garderoby i niektóre zadowalają się zwykłymi kompletami. Jednak sporo kobiet przywiązuje dużą wagę do bielizny i zarówno komplety, jak i poszczególne modele wybiera ze szczególną starannością.

Biustonosze o kroju otwartym

zmysłowy biustonosz otwartyWybierając się na zakupy do sklepu z bielizną warto pamiętać, że niektóre jej modele przeznaczone są szczególnie dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Jeśli chcemy zainwestować w nowoczesną i odważnie skrojoną bieliznę, zmysłowy biustonosz otwarty może się dla nas okazać idealny. Taki model biustonosza, zwany też półstanikiem czy półbiustonoszem, charakteryzuje się przede wszystkim swoim krojem, który pozostaje otwarty. Oznacza to, że miseczki w nim są osadzone bardzo nisko, tak, że tylko delikatnie podtrzymują biust, niemal w całości go eksponując. To bardzo odważny rodzaj bielizny, który pozwala eksponować swoje wdzięki. Do tego niektóre modele są bogato zdobione w najróżniejsze tasiemki, wstążki, frędzle albo kokardki, a także koronkę, co powoduje, że ładnie się wyróżniają. Niektóre modele posiadają również różne ramiączka, na przykład z tasiemek czy łańcuszków, co powoduje, że są jeszcze bardziej oryginalne. Przy zakupie warto zdecydować się na model, który posiada ramiączka odpinane, ponieważ daje to różne możliwości noszenia. Dla pań nieco mniej odważnych przeznaczony jest z kolei model, który posiada wszytą delikatną siateczkę w części górnej biustonosza, która pozwala czuć się swobodnie, a zarazem nadal zmysłowo.

Odważne kroje bielizny, szczególnie biustonoszy, pozwalają czuć się zarazem stylowo, jak i kobieco oraz zmysłowo. Bogato zdobione, z ciekawymi rozwiązaniami dotyczącymi kroju, takie biustonosze z pewnością prezentują się oryginalnie, a także modnie.